Tradesoft Blog

XperSuite ile Performansınızı Arttırın !

 

XperSuite ile Performansınızı Arttırın

XPerSuite  veri yoğun operasyonların performans verilerini iş birimi, yönetici, uzman ve müşteri detayında hızlı, anlaşılır ve tüm cihazlardan erişilebilir bir biçimde periyodik olarak raporlayan profesyonel bir yazılım çözümüdür. Çözüm aracı kuruluşlar başta olmak üzere, bankacılık, sigorta, finans ve veri yoğun operasyon yöneten tüm sektörlere kolay ve hızlı performans takibi, objektif değerlendirme ve hatalara hemen müdahale imkânı sağlamaktadır.

 

Hızlı ve Anlaşılır Performans Takibi 

 

XPerSuite ile operasyonel verilerinizi tüm cihazlardan hızlı ve anlaşılır bir biçimde raporlayın. Performansınızı anlık olarak takip edin.

 

Başlangıç olarak aracı kurum sektörünün en önemli ihtiyaçlarından olan raporlama ve analiz fonksiyonlarının daha etkin ve verimli kullanılması amacıyla kullanıcı kolaylığı ve kullanım çeşitliği sağlayacak satış performans analiz ve takip işlevlerine sahip bir yazılım olarak geliştirilmiştir. Sadece aracı kurum sektörüne yönelik olmayıp sigorta ve finans başta olmak üzere satış odaklı diğer sektörlere uygulanabilecek bir altyapıya sahiptir.

XPerSuite ile hisse senedi, VIOP, Menkul Kıymet Kredisi, SGMK (Sabit Getirili Menkul Kıymet), Fon, Forex, CFD (Fark Sözleşmeleri) ve istenilen diğer yatırım araçlarına ait komisyon gelirlerini, ürün ve müşteri detayında, gerçek zamanlı olarak takip edebilir, yatırım uzmanları, çalışma grupları ve şubelere ürün bazında yeni müşteri kazanımı, aktif müşteri ve müşteride derinleşme hedefleri belirleyerek şirket performansını anlık taktiklerde yönetebilirsiniz. Operasyona doğru noktada ve doğru zamanda müdahale etmenizin önünü açacak bu uygulama ile şirket başarımını ve kârlılığını yükseltir, bütçe hedefleri ile gerçekleşmeleri tek ekranda istenilen zaman diliminde takip ederek performansınızı izleyebilirsiniz.

Kullanıcı deneyimine odaklanılarak son kullanıcı düzeyinde özel olarak bottom-top holistic ( altdan yukarı bütünsel) tasarım anlayışı uygulanmaktadır. Kullanıcı arayüzü yüzü tasarımında clean design (temiz tasarım) yaklaşımı ile simple design (sade tasarım) anlayışı bir adım daha yukarı taşınmıştır.

Yerli ve uluslararası alanda faaliyet gösteren finans sektöründeki kurumların bütçe-hedef ve performans yönetimi akışlarını otomatize ederek iş verimliliğinin arttırılması hedeflenmektedir. Bunun dışında aracı kurumların yeni bankacılık sistemi altyapıları ile  uyumlu çalışması, banka ve aracı kurum arasındaki (ve diğer 3. Parti iş ortakları kurumlar ile) iş akışlarının düzenlenmesi ve otomatize edilmesi sağlanmaktadır.

Leave a Reply