Tradesoft Blog

Tradesoft XFront ile Hız, Güvenilir, Esneklik !

 

Finans sektörü yazılım platformu Tradesoft XFront, In-Memory Database Emir Yönetim Mimarisiyle  hız, güvenilirlik ve esneklik kazandırıyor.

 

Her milisaniyenin milyonlarca dolar ettiği iş dünyamızda, hızlı aksiyon almak oldukça önemlidir.  Dijital çağa ayak uydurarak rekabet yarışını önde götürmek isteyenler, tercihlerini dinamizm ve esneklik katacak teknolojik çözümlerden yana kullanıyor. Geleneksel yöntemlerin aksine, karmaşık yapıdaki emir tiplerini kolaylıkla ve büyük bir hızla verebilirsiniz.   In-Memory Database OMS mimarisinin gücünü kullanarak hız kazandırmayı hedefleyen bir yazılım çözümdür.

 

Saniyede 5.000 emir!

 

Tradesoft bünyesinde geliştirilen  yazılım platformu XFront, aracı kurumlar başta olmak üzere hız hassasiyeti yüksek ve işlem yapısı karmaşık finans ve diğer sektörlerde çalışan çekirdek sistemlere In-Memory Database mimarisinin gücünü kullanarak hız kazandırıyor. Saniyede 80 kez kanat çırparak hayranlık uyandıran sinek kuşunu logosuna taşıyan platform sektöründe bir adım öne çıkıyor. Saniyede minimum 5.000 işlemi mevzuatsal kontrollerle gerçekleştirebilen XFront, operasyonel sistemlerden bağımsız çalışabiliyor.

 

Kârlılığı da motivasyonu da arttırıyor!

 

XFront  anlık ve objektif değerlendirme, ödüllendirme ve geri bildirim yoluyla performansı yönetmenize, motivasyonu  ve kârlılığınızı arttırmanıza yardımcı olur. Mevcut sistemleri, iş yapış şekillerini, kullanıcı alışkanlıklarını ve arayüzleri değiştirmeden sisteme hız, güvenilirlik ve esneklik kazandırır. Geleneksel yöntemlerin aksine, karmaşık yapıdaki emir tipleri kesin ve kalıcı bir hız ile verilir.

 

Leave a Reply