Aracı Kurumlar ve Yatırım Bankaları

GTP Brokerage, finans kurumlarının ön, orta ve arka ofis dahil olmak üzere aracılık faaliyetlerinin tüm aşamalarını kapsayan kurumsal yazılım çözümüdür.  Bu uygulama, aracı & yatırım kurumlarının müşterilerine işlem aracılığı, yerli ve yabancı yatırım fonları, vergilendirme, modüler ve parametrik yapıdaki açıktan satış faaliyetleri gibi kurumsal süreç işlevlerini kapsayan hizmetler vermelerini sağlar. Uygulamanın mantığında yer alan yapısal iş akışları, sermaye piyasalarında kazanılan uzun ve zengin tecrübeleri temel alır. Sınıfının en iyisi olan operasyonel akış ve uygulamalar, aracılık faaliyetlerinin etkin ve sorunsuz bir şekilde işlemesini sağlar.

Çoklu varlık sınıflarında hem alım satım hacminde artışı destekleyecek hem de kullanıcı dostu ve yüksek performanslı al-sat işlemleri için duyulan ihtiyaç, titiz bir araştırma ve geliştirme çabasına giren Tradesoft’u GTP Al-Sat Sistemi’ni geliştirmeye sevk etmiştir. GTP Al-Sat Sistemi emir yönetimi, pozisyon ve gerçek zamanlı pazar verilerini eş zamanlı sunmak üzere tasarlanmış bir bellek-içi ön bellek sistemini temel alır. Sezgisel kullanıcı arayüzleri, deneyimli al-satçıların işbirliğiyle tasarlanmıştır ve farklı al-sat tarzlarına sahip profesyonel ve perakende müşterilerin ihtiyaçlarına göre özel olarak düzenlenmiş birçok al-sat giriş ekranı içerir. Bu platform ayrıca zaman ağırlıklı sepetler ve pozisyon yenilemeler gibi karmaşık algoritmalı emirler için de işlevler içerir.

GTP Al-Sat Sisteminin mobil eşdeğeri olan bu sistem farklı boyutlardaki birçok mobil telefon ve tablette al-sat işlemleri yapmayı sağlayan sezgisel, kullanımı kolay ve hızlı kullanıcı arayüzüne sahiptir. Cihazlar için yapılmış özel uygulamalar, finans bilgileri girerken ve al-sat işlemleri yaparken belli el hareketleri ve dokunma tarzlarına göre geliştirilmiştir. Optimize edilmiş bant genişliği kullanımı, her yerden hızlı ve güvenli at-sat işlemi yapılabilmesini sağlar.