Tradesoft’a Katılmak

İş Başvurusu

Kariyer firsatlarımız LinkedIn şirket kariyer sayfamızda ve iş ilanları sayfasında yer almaktadır. Niteliklerinize ve deneyimlerinize uygun bir fırsat için başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuz pozisyona uygun ise, İnsan Kaynakları ekibimiz size ulaşacaktır

Mülakat 

Görüşmelere, bina girişi misafir kaydı oluşturmak için 15 dakika önce gelmenizi öneririz. Online ve telefon görüşmeleri için bağlantınızın sağlıklı olduğunu kontrol etmenizi tavsiye ederiz. Başvurduğunuz iş tanımını görüşme öncesi gözden geçirerek, ilgili görüşmeye hazırlanmış olmanızı bekliyoruz.

Faydalı Linkler

Tradesoft Linkedin hhtp://www.linkedin.com/company/tradesoft/careers?trk=top_nav_careers
Sosyal medyada Tradesoft Facebook Sayfası  https://www.facebook.com/Ata.Technology.Platforms/

İş Teklifi

Değerlendirilen aday sayısına bağlı olarak geri dönüş alacağınız süre değişkenlik gösterebilir. Tekliften önce geçmiş okul mezuniyetleriniz, deneyimleriniz ve referanslarınız kontrol edilecektir. Referans kontrolünüzü tamamlamak için en az iki farklı firmadaki yöneticinizin bu sürece katılmasını sağlamanızı bekleriz.  Teklif süreci İnsan Kaynakları ekibimizin teklif detayları için sizi aramasıyla başlar. Olumlu cevabınız üzerine size yazılı olarak teklifimizi iletiriz. Sonrasında işe giriş işlemleriniz İş Kanunu’ na göre yürütülür.

Onboarding (İşe Başlama)

İşe başlamanız ve alışma sürecinizi beraber yürütüyoruz.  İşe başladığınız ilk iki hafta, Oryantasyon Sorumlunuzun desteğinde diğer çalışanlarla yakın iletişim kurma, ekibimize hızlıca uyum sağlama ve olası sorularınıza cevap bulabilme fırsatlarını yakalarsınız.